E-Likit

Dinner Lady Watermelon Slices, tatlı ve taze karpuzunun mükemmel bir karışımıdır. Tatlı ve taze bir e-likit deneyimi sunar.
Dinner Lady Apple Sours, tatlı ve ekşi yeşil elma aromasıyla muazzam bir e-likittir. Yoğun buhar üretimi ve mükemmel lezzetiyle vazgeçilmezdir.
ubble Mint Likit ile nane sevenler için serin bir seçenek! Dinner Lady'nin lezzetli ve sakızlı aromasıyla şaşırtıcı bir likit.
(1)
Ripe Vapes VCT Bold Likit 60ml, yoğun vanilya, kahve ve pürüzsüz tütün aromalarıyla zenginleştirilmiş bir elektronik sigara likitidir.
(1)
Dinner Lady Pink Wave, 70VG/30PG oranıyla üretilen bir e-likittir. Tatlı ve meyveli aromasıyla dalgaları hissettiren bu likit, çilek, limon ve kokteyl notalarını birleştirir.
Dinner Lady Fruit Splash, 70VG/30PG oranıyla mükemmel buhar üretimi sağlar. Tropikal meyvelerin ferahlatıcı aromasıyla damakları şenlendirir.
Dinner Lady Berry Tart Likiti, Taze meyve aromalarıyla harmanlanmış, tatlı ve kremsi bir tattır.
Dinner Lady Purple Rain Likiti, 70VG/30PG oranıyla yoğun bir tat sunar. limon, yaban mersini ve ahududu aromalarıyla ferah bir kullanım sunar.
Dinner Lady Blackberry Crumble, yoğun ve tatlı siyah böğürtlen aromasıyla mükemmel bir lezzet sunar.
(1)
Dinner Lady Strawberry Bikini, 70VG/30PG oranıyla mükemmel buhar üretimi sağlar. Tatlı çilek ve tropikal meyvelerin harmanı, ferahlatıcı bir lezzet sunar.
(1)
Ripe Vapes VCT Likit 60ml, yoğun vanilya, krema ve Türk tütünü aromalarını birleştirerek eşsiz bir lezzet sunar. Yoğun buhar ve tat için idealdir.
Dinner Lady Sweet Tobacco, 50/50 VG/PG oranıyla üretilen bir e-likittir. Tatlı tütün aromasıyla, pürüzsüz bir içim sunar.
Dinner Lady Sweet Fusion, 70VG/30PG oranıyla üretilen bir e-likittir. Tatlı meyve aromalarının mükemmel bir karışımıdır.
Dinner Lady Peachmint Iced Tea, ferahlatıcı nane ve tatlı şeftali aromasıyla öne çıkan bir lezzet sunar. Bu e-likiti hemen deneyin.
Dinner Lady Bubble Trouble, 70VG/30PG oranıyla üretilen bir e-likittir. Şekerli çilek ve muz aromalarıyla tatlı bir lezzet sunar.
Dinner Lady Cafe Tobacco, yoğun kahve aroması ve pürüzsüz tütün lezzetiyle öne çıkan bir e-likittir. Mükemmel dengesi lezzetini siz de deneyin.
Dinner Lady Strawberry Macaroon, lezzetli çilek aromasıyla tatlandırılmış, hafif ve pürüzsüz bir macaron lezzetli salt likit.
Dinner Lady Flip Flop Lychee, 70VG/30PG oranıyla mükemmel buhar üretimi sağlar. Tropikal liçi aroması, tatlı ve ferahlatıcı bir lezzet sunar.
Dinner Lady Lemon Ice Tea, ferahlatıcı limon aromasıyla öne çıkan bir salt likittir. Serinletici etkisi ve lezzetli tadıyla vazgeçilmezidir.
(1)
Dinner Lady Mango Ice Tea, ferahlatıcı mango aromasıyla lezzetli bir buzlu çay deneyimi sunan salt likit
(12)
Five Pawns Castle Long Likit, premium bir tütün likiti olup, vanilya, badem, karamel ve siyah şeker aromalarıyla zenginleştirilmiştir.
(1)
Ripe Vapes Clove Likit 60ml, yoğun ve baharatlı karanfil aromasıyla dikkat çeker. Yoğun buhar üretimi sağlar.
(6)
Nasty Juice Vanilla Cuban Likit, lezzetli mi lezzetli vanilyalı tütün aroması ile karşınızdadır. Tükenmeden hemen tıklayın ve satın alın!
(6)
Nasty Juice Broski Berry Likit, çilek ve ahududunun dut ve yaban mersini ile muhteşem karışımıdır. Tükenmeden satın almak için hemen tıklayın ve satın alın!
(7)
Nasty Juice Stargazing, 70VG/30PG oranıyla üretilen bir e-likittir. Muhteşem karışımıyla tropikal bir lezzet sunar.
(7)
Nasty Juice Sicko Blue Likit, ahududu ve nane aromalarında mükemmel bir lezzettir. Ahududunun nane ile uyumuna hayran kalacaksınız. Tıkla ve hemen satın al!
(6)
Nasty Juice Lychee Likit, keskin liçi aromasını sunmaktadır. Denemediyseniz pişman olursunuz. Tükenmeden satın almak için hemen tıklayın!
(7)
Nasty Juice Menthol Tobacco Likit, mükemmel mentol aromasındadır. İliklerinize kadar mentol hissetmek için hemen deneyin. Tükenmeden tıkla ve satın al!
(8)
Nasty Juice Shisha Double Apple, yoğun elma aromasıyla enfes bir deneyim sunar. Yoğun buhar ve tat garantisi verir.
(6)
Nasty Juice Shisha Grape Raspberry Likit, ahududu ve üzüm aromalarındadır. Tatlı ve ekşi lezzetlerden hoşlananlar için son derece idealdir. Tıkla satın al!
(6)
Nasty Juice Bronze Blend Caramel Tobacco Likit, karamelli vanilya ve kremanın eşliğindeki tütün aromasıdır. Bu lezzete bayılacaksınız. Hemen satın al!
(11)
Nasty Juice Gold Blend Tobacco Likit, bademli tütün aromasındadır. Bademli lezzetlerden hoşlananları son derece memnun edecektir. Tıkla ve satın al!
(7)
Nasty Juice Silver Blend Vanilla Tobacco Likit, vanilyalı krema ve klasik tütün tadının mükemmel uyumunu sunmaktadır. Tükenmeden satın almak için tıklayın!
(2)
Lyft Freeze X-Strong, yüksek nikotin içeriğiyle enerji verirken, buzlu mentol aromasıyla ferahlatıcı bir deneyim sunar.
(5)
Lyft Ice Cool Strong, yüksek nikotin içeren poşetlerle serinletici bir deneyim sunar. Ferahlatıcı aromasıyla enerji verir.
(6)
Five Pawns Grandmaster Likit, kremalı fıstık ezmesi ve muz tadındadır. Bu lezzeti denediğinizde vazgeçilmeziniz olacak. Tıkla ve hemen satın al!
Five Pawns Black Flag Risen, kahve ve karamelin mükemmel uyumunu sunan bir e-likittir, kremsi dokusuyla benzersiz bir deneyim sunar.
Dinner Lady Smooth Tobacco, zengin ve pürüzsüz bir tütün aroması sunan bir e-likittir ve tatmin edici bir boğaz vurumu sağlar.
Dinner Lady Cool Tobacco, serinletici mentol notalarıyla zenginleştirilmiş, tatlı ve pürüzsüz bir tütün aromasına sahiptir.
(8)
Dinner Lady Lemon Tart, limonlu tart aromasıyla tatlı ve ekşi notaları birleştirir, lezzetli bir deneyim sunar.
Five Pawns Queenside, portakal, vanilya ve krema notalarıyla zenginleştirilmiş, tatlı ve kremsi bir aromaya sahip bir e-sigara likitidir.
Bowden's Mate, Five Pawns'un nefes kesici nane ve çikolata aromalarının mükemmel birleşimiyle oluşturduğu, serinletici ve tatlı bir lezzet.
Five Pawns Symmetry Six, vanilya, fındık, kahve ve karamelin mükemmel uyumuyla benzersiz bir lezzet sunar.
Five Pawns Castle Long Reserve, karmaşık ve sofistike bir likit. Vanilya, kahve, badem ve karamelin mükemmel uyumu, bu eşsiz lezzeti tamamlıyor.
(17)
The Man E-Likit 100ml, yoğun çilek ve krema aromasıyla tatlı bir lezzet sunar. Yoğun buhar üretir ve 3-12mg nikotin seçenekleri bulunur.
(9)
One Hit Wonder Rocket Man E-Likit 100ml, yoğun çilek, muz ve yoğurt aromalarıyla zenginleştirilmiş, 70VG/30PG oranına sahip bir likittir.
(16)
One Hit Wonder My Man E-Likit, vanilya, çilek ve çikolatanın eşsiz karışımıdır. Bu lezzete hayran kalacaksınız. Tıkla ve hemen satın al!
(12)
One Hit Wonder Muffin Man E-Likit 100ml, 70VG/30PG oranıyla üretilmiş, elma tarçınlı muffin aromasıyla tatlı ve lezzetli bir deneyim sunar.
(8)
Magic Man E-Likit, 100ml boyutunda, %70 VG / %30 PG oranına sahiptir. Tatlı ve meyveli aromasıyla sizi büyüleyecek bir deneyim sunar.
One Hit Wonder Island Man Iced E-Likit 100ml, tropikal meyvelerin ferah bir karışımıdır. İçinde bulunan nane ile serinletici bir deneyim sunar.
(11)
One Hit Wonder Island Man E-Likit 100ml, tropikal meyvelerin mükemmel bir karışımıdır. Yoğun buhar üretir ve tatlı, ferahlatıcı bir aroma sunar.
One Hit Wonder Fire Man E-Likit 100ml, 70VG/30PG oranıyla yoğun buhar üretir. Tatlı ve baharatlı aromasıyla sizi alevlerin içine çeker.
(12)
One Hit Wonder Army Man E-Likit 100ml, yoğun limonlu şekerli şerbet aromasıyla tatlı bir deneyim sunar. %70 VG oranıyla yoğun buhar üretir.

Piyasada Likit veya Elektronik Sigara Likidi olarak da bilinen e-Likitler, Elektronik Sigaralarda ve Pod Mod cihazlarında inhalasyon (nefes almak) için buhar oluşturmak üzere kullanılabilen özel bir sıvı bir çözeltidir. Tipik olarak Propilen Llikol, bitkisel Gliserin, tatlandırıcılar ve özel nikotin sıvısının kombinasyonunu oluşturur. (bazı özel e-Likitler de nikotinsiz olabilmektedir). E-Likitler, meyve aromasından naneye (mentole) ve tatlıdan ekşiye pek çok çeşitli bileşeni olan aromalarla gelir ve vapers'ın öncelikli tercihlerine uygun bir lezzet seçmesine olanak sağlar. Pekçok e-Likit üreticisi ayrıca 0 mg'dan 24 mg'a kadar piyasaya bir dizi nikotin yoğunluğu sunarak, kullanıcıların nikotin ihtiyaçlarını zaman içinde kademeli olarak azaltmalarına imkan tanır. E-Likitlerin faydalarından biri de geleneksel sigaralara oranla daha özelleştirilebilir bir Elektronik Sigara deneyimi sunmasıdır. Tiryakiler çok çeşitli aromalar ve nikotin yoğunlukları arasından tercihte bulunabilirler. Bu sayede tercihlerine uygun mükemmel kombinasyonları oluşturabilirler. E-Likitlerin bir diğer avantajı da geleneksel sigaralara ilaveten potansiyel olarak çok daha güvenli bir alternatif oluşturmaktadırlar. Elektronik Sigaranın uzun vadede ki sağlık etkileri uzmanlar tarafından hala araştırılmalar devam etmekle birlikte da, bı konuda isim yapmış çoğu uzman Elektronik Sigaranın tütün içmekten çok daha az zararlı olduğu konusunda hemfikirdirler. E-Likitler, geleneksel sigara dumanında bulunan vücuda en zararlı olan kimyasallardan ikisi olan katran ve karbon monoksit içermemektedirler. E-Likit kullanırken, vapersler üreticinin talimatlarına özenle uymak ve önerilen cihazla önerilen miktarda kullanmak zorundadırlar. Bu uygulamalar, cihazın düzgün çalışmasını ve Elektronik deneyiminin en üst seviyede, en keyifli ve tatmin edici olmasını sağlamaya yardımcı olmaktadır.

Genel olarak, e-Likitler geleneksel sigaralara oranla özelleştirilebilir ve potansiyel olarak da daha güvenli bir alternatif sunmaktadırlar. Elektronik Sigarayla ilişkili bazı riskler olsa da, e-Likit (sıvı) kullanmanın faydaları sigara içenlerin tütünden uzaklaşmalarına ve genel sağlıklarını büyük oranda iyileştirmelerine yardımcı olmaktadır, bu da sigara kullanıcılarını hızla Elektronik Sigaraya yöneltirken tüm Dünya genelinde Elektronik Sigara kullanıcılarının çığ gibi büyümesini sebep olmaktadır podmodburada web sayfası üzerinden dünyaca tanınmış markaların en sevilen e-likitlerini Türkiye'nin her yerinden %100 orijinallik garantisiyle satın alabilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı